Rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021

Rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021

Dodany przez gbike | 15-06-22


Rowery górskie stają się obecnie hitem każdego sezonu rowerowego. Choć są one rozpatrywane w kategoriach rowerów wyczynowych, to jednak posiadać je może dosłownie każdy z nas. Jednym z modeli, który obecnie wzbudza największe zainteresowanie jest rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021. Co wyróżnia ten model?

Rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021

Rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021 to kultowy model tego górskiego jednośladu, który bardzo szybko zaskarbił sobie ogromne grono zwolenników. Należy on do grupy rowerów górskich Giant, które wyposażone są w koła 29 cali. Najlepiej modele te sprawdzają się podczas niezwykle dynamicznej i intensywnej jazdy po trudnym terenie. Niemniej jednak można z nich skorzystać także podczas amatorskich maratonów XC lub nawet zaawansowanej turystyki górskiej.

Rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021 można śmiało więc nazwać modelem wręcz stworzonym, dla każdego miłośnika górskiej jazdy. To co wyróżnia rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021 to przede wszystkim jego niska waga. Okazuje się, że model w rozmiarze L, wraz z pedałami, waży jedynie 12,69 kilogramów.

Dodatkowo rower ten dysponuje potężnym widelcem i kultowym już dwunasto-rzędowym napędem Shimano Deore. Nowoczesna i innowacyjna rama zapewnia świetną geometrię, a także ogólną stabilność całej konstrukcji. Rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021 posiada również sztywne osie. Co więcej dodatkowo, dołączany jest do niego licznik, który z pewnością jest niezwykle miłym dodatkiem. Rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021 zapewnia odpowiednią szybkość przyspieszania, a także ponadprzeciętną zwrotność i świetną amortyzację. Świetne i duże koła zapewniają z kolei płynne przejazdy nawet po najtrudniejszym, górskim terenie.

Rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021 został również obdarzony innowacyjną i nowoczesną ramą ALUXX SLR. Jest to rama, która wyróżnia się najbardziej zaawansowaną konstrukcją i nowoczesnymi technologiami w zakresie obróbki aluminium. Dzięki temu rower górski Giant XTC SLR 29 2 2021 jest niezwykle lekki.

background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape

Ostatnio na naszym blogu

Garmin Edge 530 to najnowszy model zaawansowanego urządzenia do monitorowania treningu rowerowego. Urządzenie

Jeśli szukasz wytrzymałego, wszechstronnego zegarka taktycznego, który oferuje niezawodne funkcje i wygodę nos

Amortyzator SR Suntour XC ProTa to jeden z najbardziej wszechstronnych amortyzatorów, który oferuje wiele zale

team-bg background-shape background-shape background-shape background-shape