Rower Cube 545100 Nature

Rower Cube 545100 Nature

Dodany przez gbike | 14-06-22


Rower Cube 545100 Nature - sprawdzony i godny zaufania rower

Wszechstronny rower all-around - wygodne widelce, hydrauliczne hamulce tarczowe i przerzutki Shimano 3x8 - jest to komfortowe, łatwe w obsłudze i niezawodne urządzenie pomagające poruszać się po mieście lub zdobywać dzikie obszary w weekendach. Suntour amortyzowany widelec jest idealny dla wygodnego i niezawodnego rozkładania rowerów.

Można pokonać nawet najtrudniejsze nawierzchnie. Z kolei przełożenie 3x8 Shimano, które jest łatwe w obsłudze i ma zasięg skoków, ułatwia rozkładanie na każdej trasie. Silne hydrauliczne hamulce tarczowe na każdą pogodę pozwalają na bezpieczne zatrzymanie zarówno w warunkach normalnych, jak i w warunkach wysokiego zagrożenia. Gdzie zatem zabierze Cię ten rower?

Cube 545100 Nature

Idealny rower na trening i jeździe po mieście

Lekkie rowery osiągają lepsze wyniki niż ciężkie. Podwójnie lutowane aluminiowe rury Nature zachowują tę samą wytrzymałość przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi. Zwężająca się główka ramy pozwala na precyzyjne sterowanie, a szeroki zakres rozmiarów opon do 50 mm szerokości zapewnia bardziej komfortową jazdę. Ta rama ma wyjątkowe punkty montażowe bagażnika i błotnika, a także połączenia Smooth Welding, które ułatwiają dostosowywanie.

Możesz również polegać na wewnętrznym bezpieczeństwie ramy, tak jak w przypadku innych naszych ram, przeszła ona wszystkie rygorystyczne testy Nature. Będzie służyć przez długi czas.

background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape

Ostatnio na naszym blogu

Garmin Edge 530 to najnowszy model zaawansowanego urządzenia do monitorowania treningu rowerowego. Urządzenie

Jeśli szukasz wytrzymałego, wszechstronnego zegarka taktycznego, który oferuje niezawodne funkcje i wygodę nos

Amortyzator SR Suntour XC ProTa to jeden z najbardziej wszechstronnych amortyzatorów, który oferuje wiele zale

team-bg background-shape background-shape background-shape background-shape