Rower Cannondale Scalpel HT Carbon 3

Rower Cannondale Scalpel HT Carbon 3

Dodany przez gbike | 24-06-22


Nie da się ukryć, że miłośników jazdy na rowerze stale przybywa. Wobec tego producenci jednośladów również nie biorą wolnego i decydują się na to, by stale zaskakiwać amatorów jazdy na rowerach. Oczywiście każdy z rowerzystów doskonale wie, na jakim modelu roweru mu zależy. Niektórzy decydują się bowiem na modele górskie, zaś inni wybierają te, które przeznaczone są do jazdy miejskiej. Jednocześnie szczególną uwagę warto zwrócić na rower Cannondale Scalpel HT Carbon 3. Ten kultowy jednoślad zdobywa coraz większą popularność. Co więc warto o nim wiedzieć?

Rower Cannondale Scalpel HT Carbon 3

Rower Cannondale Scalpel HT Carbon 3 to jeden z tych jednośladów, który cieszy się coraz to większą popularnością. Wyróżnia się on 55 milimetrową linią łańcucha, a także tylną przerzutką od Shimano. Rower Cannondale Scalpel HT Carbon 3  zapewnia każdemu rowerzyście płynną i stabilną jazdę, ze względu na bardzo płaski kąt główki ramy. Pozwala on więc na późniejsze hamowanie, a także na najbardziej ostre zakręty. Dodatkowo dzięki konstrukcji Proportinal Responce, która obejmuje długość tylnego trójkąta, zachowanie równowagi na tym rowerze nie jest już żadnym wyczynem. Masa jest idealnie rozłożona pomiędzy koła, co wpływa na znaczną poprawę trakcji.

Rower Cannondale Scalpel HT Carbon 3 dysponuje także świetnie wyprofilowaną strefą ugięcia. W praktyce więc oznacza to, że pozwoli swobodnie pokonywać nierówności zapewniając jednocześnie świetną amortyzację. Rower Cannondale Scalpel HT Carbon 3 dzięki swojej konstrukcji jest wstanie skutecznie zminimalizować zmęczenie, co pozwoli na jeszcze bardziej dynamiczną i dłuższą jazdę.

Rower Cannondale Scalpel HT Carbon 3 daje więc każdemu rowerzyście nieograniczone możliwości w poprawie swoich umiejętności, a także ustanawiania dla siebie nowych limitów. Można dzięki niemu jeździć ostrzej, dłużej i co najważniejsze także i szybciej. Rowerzyści nie zmęczą się tak szybko, a wręcz przeciwnie, będą mieć ochotę na jeszcze dłuższą jazdę, a także nawet i na podjazdy.

background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape

Ostatnio na naszym blogu

Garmin Edge 530 to najnowszy model zaawansowanego urządzenia do monitorowania treningu rowerowego. Urządzenie

Jeśli szukasz wytrzymałego, wszechstronnego zegarka taktycznego, który oferuje niezawodne funkcje i wygodę nos

Amortyzator SR Suntour XC ProTa to jeden z najbardziej wszechstronnych amortyzatorów, który oferuje wiele zale

team-bg background-shape background-shape background-shape background-shape